Britney Spears vjen me foto sensuale për revistën VBritney Spears ka vijuar serinë e fotove të saj provokuese për revistën V.

Fotografi i njohur Mario Testino ka shpërndarë një foto bardhë e zi të këngëtares e në Instagram ditën e mërkurë ku ajo shfaqet e veshur me asgjë tjetër përveçëse një peshqir.

“Seti me peshqirë 104, Britney Spears”, – shkruan ai krahë postimit.

Britney Spears vjen me foto sensuale për revistën V

Përveç saj 34 vjeçarja ka zbuluar dhe disa foto të tjera tepër sensuale ku ka pozuar e veshur me të geta dhe të brendshme të zeza.

Britney Spears vjen me foto sensuale për revistën V

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here