Britney Spears shan fansin në mes të performancës!Ish princesha e muzikës pop nuk lejon askënd që t’ia “zgjasë më shumë se ç’duhet” dhe këtë pati mundësi ta provonte live gjatë spektaklit të saj ditën e djeshme.

Kur dikush nga publiku e thërriti “fat bitch”, Britney, e cila çuditërisht e kishte mikrofonin e ndezur gjatë një kënge, nuk ngurroi t’i kthehet me të njëjtën monedhë duke e sharë “fuc*ing asshole…”.

Në video nuk dëgjohet ofendimi i “fansit”, por përgjigja e bukuroshes 33 vjeçare është lehtësisht e dëgjueshme. Mesazhi është i qartë: Mos u kruani me Briney-n!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here