Britney Spears planifikon të martohetBritney Spears po hedh një hap të rëndësishëm në jetën e saj, pasi tashmë po planifikon të martohet. Një martesë e cila ishte planifikuar në muajin dhjetor, për shkak të projekteve të këngëtares gjërat janë shtyrë për në verë.

Këngëtarja 33-vjeçare është lidhur vetëm vitin e kaluar me producentin televiziv, Charlie Ebersol.

“Ata kanë biseduar rreth martesës dhe kishin menduar ta caktonin në muajin dhjetor, por për shkak të kontratës se saj në Vegas, vendosën të martohen gjatë pushimeve të kësaj vere”, ka thënë një burim për gazetën britanike ‘Closer’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here