Britney Spears pa recipetat Kengetraija Britney Spears shetit pa recipeta, nderkohe qe format e saj trupore jane per t’u admiruar.


Me nje look te thjeshte, xhinse, cizme sportive dhe nje bluze te verdhe e cila tregon qarte se poshte saj nuk ka asnje rrobe tjeter.

Vite me pare Britney pelqente te dilte edhe pa te mbathura dhe ta shohesh sot te veshur keshtu, duket qe ka bere goxha perparime! Te lumte Brit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here