Britney Spears, mahnitëse në skenën e “Billboard”Britney Spears mahniti publikun me performancën e saj në “Billboard Music Awards”.

Këngëtarja 34-vjeçare e ngriti shumë lart stekën e spektaklit në “T-Mobile Arena” të Las Vegasit mbrëmjen e së dielës, me kërcimet e saj energjike dhe me veshjen e saj provokuese.

Spears e nisi performancën e saj me hitin e vitit 2013 “Work B***h”, të cilin e shoqëroi me lëvizje shumë të ndërlikuara.

Britney Spears, mahnitëse në skenën e “Billboard”

Duket qartë se këngëtarja është në një formë të shkëlqyer fizike, si në fillim të viteve 2000.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here