Prej kohësh Britney Spears nuk po dhuronte më shfaqje ‘hot’…këngëtarja, në shoqërinë e një miku të ri, rinis të bëjë ‘shopping’ me pullë të kuqe.

Spears është fotografuar në Los Angeles ndërsa zbret nga makina, ku duket qartë se nën fundin e shkurtër ajo nuk ka veshur të mbathura.

Thua të ketë harruar vallë?

E veshur në mënyrë provokuese dhe me taka të larta, Britney shijon kështu pasditen e saj nëpër dyqanet e Beverly Hills.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here