Britney Spears e bën sërish… në skenëUps, ky kostum nuk i mban dot këto format.Gjatë një koncerti në Las Vegas, Britney Spears, 33 vjeç, kaloi një moment të sikletshëm.

Kostumi i saj prej lateksi u gris, por për fat balerinët e ndihmuan.

Vetë ajo e kaloi me gjakftohtësi dhe vazhdoi shfaqjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here