Britney Spears blenë një papagallKëngëtarja e pop-it Britney Spears se fundmi ka qene shume e impenjuar me turin e saj.Edhe pse kaloi nje periudhe të vështirë në karrieren e saj, ajo arriti ta lere të kaluaren pas shpine dhe të jete serish e mirepritur nga fansat.

Britney gjate një udhetimi ajo i ka bere vetes nje dhurate dhe a e din se cafre dhurate?Një papagall.

Ndërsa ndodhej në një dyqan kafshesh në Kaliforni për të blerë ushqim për qente, ylli i pop-it i terhoqi vemendjen nje papagall simpatik, me te cilin ra menjehere ne dashuri.

Spears ka zgjedhur nje papagall te verdhe, si dhe ka blere nje kafaz me shume lojera zogjsh brenda.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here