Britney Spears mendon se albumi i saj i ri “Femme Fatale” është albumi më i mirë që ka bërë ndonjëherë, ndërsa u ka thënë fansave se ajo “është kthyer dhe është më mirë se kurrë”.

29-vjeçarja, e cila nuk ka realizuar një album qe dy vite, ka deklaruar se është e gatshme të pushtojë top-listat me këngët e reja që do të përmbajë albumi “Femme Fatale”.

“Mendoj se është albumi më i mirë që kam bërë ndonjëherë. Nuk ka asgjë për të thënë. Do ta lë muzikën të flasë për mua”, është shprehur Britney.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here