Për këngën “Criminal” Britney Spears ka xhiruar skena shumë të nxehta me të dashurin e saj, Jason Trawick.

Videoja e këngës është e mbushur me plot skena të nxehta, dhe kjo nuk duket se përbën problem për ta për shkak se janë cift.

Spears po synon të rikthehet në formën e dikurshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here