Britney do fëmijë nga TrawiockuSipas tabloidit britanik “The Sun”, Spears – që ka dy fëmijë nga martesa e saj e mëparshme me Kevin Federline – dëshiron që të këtë fëmijë

Britney Spears ka kërkuar nga i dashuri i saj, Jason Trawick që ta kenë një fëmijë, shkruajnë mediat sot. “Gjithmonë ka dashur të ketë një familje të madhe dhe këtë po e kërkon nga Trawicku”, tha burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here