Briatore- Gregoraci presin femijen e pare?Flavio Briatore nuk i ka punet mire me skuderine Renault per shkak te hetimit te FIA-s qe mund ta pezulloje, por nuk mund te thuhet e njejta gje per jeten e tij private.

Flavio dhe bashkeshortja e tij, Elisabetta Gregoraci nuk jane aspak ne krize sic perflitej kohet e fundit.

Sipas revistes “Chi”, cifti pret nje femije. Bukuroshja kalabreze qe u martua me menaxherin e Renault ne 14 qershor, ka zbuluar barkun gjate pushimeve ne Sardenje dhe linjat e kane tradhetuar.

Cifti nuk e pohuar por as mohuar kete lajm.

Kohet e fundit ishte folur per nje krize te thelle mes ciftit, por asgje nuk eshte e vertete pasi Briatore dhe Gregoraci kane treguar kohet e fundit se jane te pandashem nga njeri-tjetri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here