Një festë e çmendur dhe mjaft argëtuese ka qenë ditëlindja e modeles shqiptare.

Xhesika Berberi ka fesutar si jo më mirë mes mikeshave të saj modele.

Pishinë, pije, torta dhe ditëlindja e 27 e modeles nuk mund të festohej me mirë.

Në mesin e mikeshave ishte dhe modlja shqiptare Adrola Dushi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here