Modelja dhe bukuroshja kosovare, Marigona Dragusha, mësohet se nuk do të marrë pjesë në spektaklin e bukurisë “Ford SuperModel of the World”, që mbahet në Rio de Janiero.

Ende nuk dihet se pse ajo nuk do të marrë pjesë, por ka pasur thashetheme se mospjesëmarrja e kosovares në këtë eveniment ka të bë me mosnjohjen e Kosovës si shtet i pavarur nga Brazili.

Marigona ka të nënshkruar një kontratë me “Donald Trump Models” dhe pjesëmarrja në këtë eveniment nuk i intereson edhe aq shumë./Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here