Brandy, është lënduar shumë sepse i dashuri i saj Flo Rida, e ka lënë atë për modelen Eva Marcille.

Ajo nuk e ka pasur idenë se Flo Rida është duke e tradhtuar atë. Brandy ka qenë shumë e dashuruar në reperin Flo Rida dhe vërtet është shumë e lënduar”, tregon një burim.

Reperi i famshëm Flo Rida , menjëherë pas ndarjes me këngëtaren Brandy , e ka publikuar lidhjen e tij me modelen Eva Marcille.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here