Bradley Cooper dhe Irina Shayk të lumtur së bashkuAktori Bradley Cooper dhe modelja Irina Shayk duket se janë duke e marr seriozisht lidhjen e tyre.

Çifti dukej shumë i lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit, gjatë pjesëmarrjes së tyre në kampionatin e tenisit të Wimbledon në Londër.

Modelja është ish e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here