Brad Pitt publikon foto bardhë e zi të Angleina JolieAktori i famshëm dhe bashkëshorti i Angleina Jolie, Brad Pitt ka përzgjedhur disa foto në versionin bardhë e zi të Angelinës.

Ndër fotot e publikuara disa janë edhe me fëmijët e tyre, shkruan Indeksonline.

Këto foto janë të realizuara nga Pitt, të cilat paraqesin bukurinë dhe sharmin natyral të aktores së famshme.

Brad Pitt publikon foto bardhë e zi të Angleina Jolie.

Brad Pitt publikon foto bardhë e zi të Angleina Jolie

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here