Gjatë një emisioni televiziv, hamshori hollivudian, Brad Pitt, është pyetur nga drejtuesi i emisionit nëse konsumon drogë.

“Unë jam Brad Pitt dhe jam i varur”, ka thënë aktori duke qeshur, ndërsa më pas ka vazhduar: “Bëj shaka, kuptohet. Ditët e mia të drogës i takojnë të kaluarës”.

Më tej gjatë bisedës, 48-vjeçari ka folur me sinqeritet rreth vartësisë nga marihuana në të kaluarën.

Ai ka thënë se për shkak të depresionit dhe pas ndarjes nga Jennifer Aniston ishte bërë i varur nga marihuana.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here