Brad Pitt në premierën e filmit “The Lost City” Brad Pitt është rikthyer në tephiun e kuq, disa muaj pas ndarjes nga Angelina Jolie.

Ai është parë bashkë me aktorët, Robert Pattinson, Sienna Miller në Los Angeles në premierën e filmit të ri të tyre “The lost city”.

Ky film bazohet në librin e autorit David Grann, që tregon historinë e vërtetë të Percival Faucett, i cili u zhduk ndërsa ishte në kërkim të një qyteti misterioz në Amazonë, në vitet 1920.

Ylli 53 vjeçar është parë i veshur me pantollona të zeza të gjera dhe me një kapelë në kokë. /KlanK/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here