Brad Pitt ne premiere me shapkaRevista “People” e ka kurorezuar Brad Pitt si aktorin e veshur me bukur ne Hollywood dhe aktori ka treguar gjithmon se ka nje stil te vecante nga te tjeret.

Ama ne Spanje, ku ndodhet per te promovuar filmin e ri te Quentin Tarantinos, “Inglouriois Basterds”, ku eshte protagonist, aktori eshte prezantuar para publikut me shapka!

Te tehmi te drejten nuk jane shpka koti, por kane inicalet “BP”, te stampuara ne ar.

Brad duke qene se eshte ndjere rehat nuk ka preferuar t’i heqe edhe gjate premieres.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here