Brad Pitt në lidhje me aktoren Kate HudsonNjë shprehje e vjetër thotë “ku ka tym, aty ka zjarr”.

Thashethemet e fundit flasin për një romancë të re të mes Brad Pittit dhe aktores, Kate Hudsonit. Sipas mediave, Pitt dhe Hudson janë takuar disa herë fshehurazi.

E gjitha kjo filloi, kur një burim nga rrethi i brendshëm i aktorit tha se Brad dhe Kate, javët e fundit duken shumë të afërt me njërit tjetrin dhe kanë zhvilluar disa takime të fshehta.

Ndoshta Brad kërkon të harrojë shkurorëzimin nga Angelina Jolie. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here