Brad Pitt baba model per femijet e tijDikur aktori Brad Pitt cilesohej si nje sex symbol, tani ka marre fund. Kete e pranon vete Pitt qe i eshte perkushtuar vetem familjes se tij.

Ne intervistenen per revisten “Gioia” Brad Pitt shprehet se ditet kur adhurohej nga qindra mijera vajza ne mbare boten, tashme kane marre perfunduar.

Tashme ai preferon ndponje film ne kinema bashke me femijet, ndersa ne vend te neteve pa gjume dhe me muzike e alkool ai ka vendosur krevatin e femijeve, ne te cilin fle shpesh here.

“kam mesuar te fle ne kufijte e krevatitsi dhe te mos rrezohem”, shprehet me humor Pitt. Prej kohesh zerat per ftohjen e marredhenieve ne cift jane shtuar, por deklaratat e vazhdueshme te Pitt dhe Jolie kane hedhur poshte gjithcka.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here