Boyle shkëlqen në ‘America’s Got Talent’Fitueja e shout “Britain’s Got Talent”, Susan Boyle, ka shkëlqyer në finalen e spektaklit “Americas’ Got Talent”.

Këngëtarja skoceze ka performuar në këtë shou këngën “Wild Horses”, duke tërhequr më se 25 milionë shikues para ekraneve televizive dhe duke bërë për vete edhe publikun amerikan.

Ajo ka befasuar me zërin e saj edhe anëtarët e jurisë Brit Piers Morgan dhe Sharon Osbourne që kanë duartrokitur në këmbë pas përfundimit të paraqitjes së Boyle.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here