Bora Kokëdhima: E lumtur që e kemi mjeshtrin Saraçi mes neshDuket se vajza e deputetit në ikje Koço Kokëdhima është duke e shijuar në maksimum qëndrimin e saj në Stokholm.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto me kompozitorin e njohur shqiptar Shpëtim Saraçi të cilin ndër të tjera e quan edhe mik të familjes: Me mjeshtrin e muzikës Shqiptare dhe mikun e dashur të familjes sonë, Shpëtim Saraci! Një njeri fantastik! Jam e lumtur që të kemi me shëndet të mirë dhe në ekipin tonë!

Respekt!”-shkruan Kokëdhima në Instagram. Bora është kujdesur për pjesën e veshjes së këngëtares Eneda Tarifa, e cila përfaqëson Shqipërinë në edicionin e këtij viti në Eurovizion.

Bora Kokëdhima: E lumtur që e kemi mjeshtrin Saraçi mes nesh

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here