“Bone sikur n’dasëm” rrugës për t’u bërë hit Bashkëpunimi i “Etnon” dhe Adelina Tahirit duket të jetë pëlqyer shumë nga fansat e muzikës së tyre.

Vetëm një ditë pas publikimit, videoklipi i këngës “Bone sikur n’dasëm” është shikuar mbi 150 mijë herë.

Për dy orë e gjysmë, videoja e kësaj kënge ishte shikuar 50 mijë herë, ndërsa për tetë orë ka kaluar shifrën prej 100 mijë shikimesh.

Një ditë pas publikimit, klipi i këngës “Bone sikur n’dasëm” është shikuar mbi 150 mijë herë dhe premton që të bëhet një nga hitet e sivjetme. /telegrafi/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here