'Bonbon' e Era Istrefit dëgjohet edhe në Francë Këngëtarja e njohur, Era Istrefi me këngën e saj të fundit “Bonbon” ka thyer çdo limit, duke marrë kështu rekord shikime dhe duke u dëgjuar në shumë vende të botës.

Bonbon ka arritur deri në Francë dhe jo vetëm në ndonjë radio të thjeshtë atje, por në radion më të dëgjuar në Francë e që është “NRJ”.

Ajo për veç që është lëshuar në këtë radio është pëlqyer shumë.

Kjo është playlista që është lëshuar at ditë nga radio franceze.

'Bonbon' e Era Istrefit dëgjohet edhe në Francë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here