“Bon Bon” e Era Istrefit dëgjohet në Santiago BernabeuEra Istrefi e ka vertetuar qe po dëgjohet gjithandej nëpër botë.

Kënga hit e këngëtares nga Kosova me të vërtetë ka pushtuar të gjitha vendet e Evropës dhe jo vetëm.

Madje, “Bonbon” ka shoqëruar mbrëmë tifozët e futbollit derisa ishin duke u mbledhur në stadiumin e madh të Real Madridit në Spanjë, ‘Santiago Bernabeu’, para lojës së Realit me Sportingun e Lisbonës për fazën e grupeve në Champions League.

https://web.facebook.com/ShqipStadium/videos

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here