Usain Bolt e ka vizituar Gjermaninë për të katërtën herë radhazi në kuadër të Festivalit të famshëm të birrës, Oktoberfest.

Xhamajkani, i cili fitoi tri medalje të arta në Rio, ka tërhequr vëmendjen e shumë femrave në Munih.

22

Njeriu më i shpejtë në botë është fotografuar duke biseduar dhe duke flirtuar me gjermane të veshura me rroba tradicionale.Natyrisht, ai e ka shijuar edhe birrën e atjeshme gjatë vizitës në Weinzelt-Theresienwiese.Kujtojmë që edhe pas Lojërave olimpike në Rio de Janeiro, atleti përjetoi një shthurje duke u argëtuar me shumë femra në qytete të ndryshme të botës.

Boltit “i lejohet gjithçka”, pasi pritet të marrë një rol ambasadori dhe ka nënshkruar kontratë të përhershme me Nike, në vlerë prej 30 milionë dollarësh në vit. /Telegrafi/

33

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here