Bloom dhe Kerr nuk jane ne krizeOrlando dhe Miranda nuk janë në krize.Lajmin e ben te ditur nje mik i afert i ciftit, sipas te cilit ata po kalojne cdo cast bashke dhe jane shume te lumtur.

Edhe pse Orlando Bloom dhe Miranda Kerr ka kaluar nje fundjave romantike ne qytetin e Paris,por zerat ne Los Angeles flasin per mosmarreveshje mes tyre, cka po e con lidhjen ne nje krize te thelle.

Sipas revistes te njouhur ne Los Angeles “In Touch Weekly”, shkak i krizes eshte bere Bloom qe nuk deshiron te degjoje per nje martese te mundshme.

“Mesa duket historia e dashurise ka mberritur ne finish. Aktori dhe modelja e Victoria’s Secret jane bashke prej dy vjetesh por nje deshmitar thote se Orlando nuk deshiron te shkoje ne altar, ndersa Miranda mendon te kunderten”, shkruan revista.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here