Blerta Syla-Surroi e ka një hall të madhIsh missi, aktorja e piktorja Blerta Syla-Surroi, nuk është aq e pranishme në skenën artistike së fundi, por megjithatë është këtu dhe shpesh e ngre zërin për gjëra të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja e artistja që u bë gruaja e Veton Surroit, sot është shqetësuar për lulet e mbjellura e më pas të vjedhura në disa vende të Prishtinës.

Blerta e ka identifikuar këtë dukuri të shëmtuar përmes disa fotografive të postuara në llogarinë e saj në “Facebook”, shkruan “Kosovarja”.

Blerta Syla-Surroi e ka një hall të madh
Ajo me të drejtë pyet se ku janë lulet./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here