Veton Surroi së shpejti pritet të bëhet baba për të tretën herë. E dashura e Vetonit, aktorja Blerta Syla, është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë.

Mësohet se Blerta ka mbetur shtatzënë vetëm para pakë kohe. Lajmi është zbuluar në emisionin “Prive” të televizionit Klan Kosova.

Lidhja e publicistit dhe ish-liderit të ORA-s, Veton Surroi me aktoren e famshme Blerta Syla daton që nga viti 2009. Veton Surroi ka edhe dy vajza nga martesa e tij e parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here