Që të tre, janë shumë të përfolur në rubrikat rozë,

Natën e mbrëmshme ata ishin pjesëmarrës në një aheng ku nuk hezituan “të dalin nga vetja” me kërcime dhe skena të nxehta, të cilat do të keni mundësinë t’i shihni më poshtë. Ndërkaq, kolegu i Bleronës, Labinot Gashi nuk ka hezituar që dyshes t’i bëjë edhe incizim, transmeton Kosovarja. A e ka bërë Cozman këtë gjë nga mllefi apo vetëm sa për të rënë në sy, shihet qartë se është “shfrenuar” nga jeta si beqarë.1 2 3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here