Blerona Zeqiri e nxjerr … midis stadiumitËshtë një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Blerona Zeqiri së fundmi ka qenë në stadiumin e Lazios ku ka bërë një fotografi tejet seksi, që më pas e ka publikuar në Instagram.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe duke vënë këmbën mbi këmbë, ajo për pak kishte nxjerrë ‘zogun’ e saj.

blerona-zeqiri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here