Blerona Zeqiri është njëra ndër prezantueset më të përfolura.

Ajo shumë shpesh është komentuar në shkrimet rozë për punën dhe paraqitjet e saj, të cilat sipas të gjitha gjasav moderatores asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje, andaj edhe nuk është ndalur kurrë së sjelluri risi në punën e saj dhe dukjen e saj.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.
Ajo se fundmi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shfaqet në banjo duke fotografuar të pasmet gjigante.

Kaq provokuese nuk e keni parë moti Bleronën.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here