Blerona Zeqiri është ndër moderatoret më të përfolur në mediet rozë.

Blerona gjithmonë është në qendër të vëmendjes për shkak të peshës që ajo ka. Ani pse shumë herë është kritikuar për këtë, Blerona nuk e ka problem të shfaqet me poza tejet seksi.

Ditë më parë ajo kishte publikuar fotografi me bikini nga pushimet.

E së fundmi moderatorja ka postuar një fotografi tejet seksi nga shtrati.

Ajo shihet vetëm me pizhame  e ulur në shtrat, ku edhe i shihen sytjenat dhe gjoksi.

Me ketë fotografi të publikuar në profilin e saj në Instastory, ajo mbrëmë uroi një natë të mirë për të gjithë fansat e saj./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here