Blero vjen me një tjetër hit Është publikuar bashkëpunimi i Bleros me Onatin që mban titullin “Jo Jo”.Chipsi dhe Onati kanë shkruar tekstin e këngës me muzikë të Elephant dhe WorldStudios.

Videoproduksioni Asha është përkujdesur për anën vizuale.

Në kitarë ka luajtur Astrit Stafai, ndërsa edhe kjo këngë premton të shndërrohet në hit, sikur disa prej këngëve të fundit që ka realizuar Blero.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here