Blero tregon datën kur del kënga e re Këngëtari Blero Muharremi, ka treguar datën e lansimit të këngës me të re.

Blero përms një psotimi në llogarin e tij “Instagram” ka tregouar se kënga e re e tij do të jetë një balad, e cila titullohet “PSE”, dhe se do të lansohet me date 15 nëntorë të këtij viti.

Blero tashme ka nisur edhe incizimet e video-klipit, duke publikuar disa fotografi në rrjetet sociale./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here