Blero sot feston ditëlindjenBlero Muharremi sot feston ditëlindjen e 38-të dhe këtë nuk e ka harruar padyshim edhe e dashura e këngëtarit, Afrona Dika.

Kjo e fundit e ka uruar të dashurin përmes një mesazhi në Instagram duke i shprehur dashurin e madhe që ka ndaj këngëtarit.

“Dashuria dhe kujdesi jot ndaj meje, më ndërtuan botën. Pa ty, unë nuk jam unë. Shpresoj që të arrish të gjitha synimet dhe të gjitha ëndrrat tua të bëhen realitet. Shumë urime ty njeriu më i dashur dhe më special në jetën time. Të Dua !”, shkruan bukuroshja në llogarinë e saj.

Blero ka marr përgëzime edhe prej miqve dhe familjarëve, të cilët i kanë uruar suksese në jetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here