Blero ka realizuar një bashkëpunim me këngëtaren Lea dhe anëtarin e grupit Kaos, Lumi B.

Kjo këngë titullohet ‘Nr 1” dhe pritet së shpejti të lansohet në tregun shqiptar.

Blerë tashmë e ka bërë gati dhe gjatë kësaj jave pritet ta lansojë edhe videon e këngës “Ajo apo ti”. Këngëtari ka premtuar se vidoklipi i kësaj kënge do të jetë një që nuk është parë më herët.

Blero është zotuar se nuk do të ndalet vetëm me këtë projekt. Ai pritet që këtë verë të sjell shumë këngë të reja.

Gjithashtu Blero për adhuruesit e tij ka hapur faqen zyrtare në YouTube, “BleroOfficial”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here