Këngëtari kosovar Blero së shpejti pritet të vijë me një projekt të ri muzikor – një këngë të titulluar “Ajo apo ti”.

Kënga është realizuar nga Zap dhe Chirs ndërsa për tekst është përkujdesur Bubulina Krasniqi. Kjo këngë pritet të jetë një ndër hitet e radhës të këngëtarit Blero.

“Ajo apo ti” do të shoqërohet edhe me videoklip, i cili është punuar nga produksioni ‘Asha’.

Përveç kësaj adhuruesit e Bleros mund ta shohin atë edhe ne Twitter saktësisht në ‘@BleroMuharremi’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here