Blero & Teuta KrasniqiE takuam në Tiranë, në zonën e ish-bllokut, ndërsa konsumonte drekën me kolegët e miqtë e muzikës…

Këngëtari shumë i dashur i skenave shqiptare, Blero ka qenë së fundmi mysafir në kryeqytetin tonë si pasojë e konkurrimit në ‘TopFest’.

Rikthimi në këtë edicion të këtij festivali, vjen si përgjigje e kërkesave të shumta që kanë mbërritur në adresë të këngëtarit nga fansat, të cilëve ia dedikon dhe këtë krijim…

Por ndërkaq, detajet për këngën, bashkëpunimet në muzikë, verën e ngjeshur me koncerte dhe jetën e tij familjare, do t’ja u zbulojmë sot përmes kësaj interviste të sinqertë me Bleron. /Bluetooth

3 KOMENTET

  1. A mundeni te me nddihmonni se si ttee ee ggjjeejj kete Intervisten trajtuar Bleros sepse ky Lajm eshte ne gjysme PLZ PLZZZ:(.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here