Blero, publikon foto nga romanca me AfronënEdhe pse një kohë të gjatë e mohoi lidhjen me Afrona Dikën, Blero duket se më në fund është ‘dorëzuar’ në krahët e saj.

Që pas ndarjes nga, tashmë ish-bashkëshortja, Teuta Krasniqi, këngëtari është spekuluar për lidhje të shumta.

Mirëpo, thashethemet për lidhjen modelen shqiptare zgjatën më shumë dhe duket se ato kanë qenë të vërteta.

Blero ka publikuar në Instagram disa fotografi, në të cilat shfaqet duke u argëtuar dhe duke përjetuar romancën me Afronën. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here