Blero ka sjellë këngë të re.

Në bashkëpunim me artistin Ylber Osmani, këngëtari Blero ka sjellë këngën e re ‘A e din’.

Kënga është sërish një baladë ritmike, shumë e ndjerë dhe në stilin e Bleros, producent i të cilës është vetë këngëtare, shkruan Gazeta Express.

Blero ft Ylber Osmani – A e din

Sa i përket jetës private, Blero ka konfirmuar para pak kohësh për emisionin ‘SevenBizz’ se ai do të martohet në shtator të vitit 2019.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here