Blero ka realizuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me grupin“Ferax” nga Zvicra, të cilën e ka titulluar “Rock City”.

Këngëtari kosovar ka bërë të ditur se xhirimet e kësaj kënge kanë përfunduar mbrëmë dhe videoklipi do të promovohet me 12 shkurt në Zvicër.

Mbrëmë kam përfunduar xhirimet e videoklipit të këngës `Rock City`. Kjo këngë është në bashkëpunim mes meje dhe dy reperëve nga Zvicra, `Ferax`. Kënga është shumë e mirë, me një tekst shumë të veçantë”, ka pohuar Blero .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here