Blero përfundon në spitalKëngëtari Blerim Muharremi, sapo e ka postuar një foto në Instagram ku si duket është i sëmurë

Blero në mbishkrimin që i ka bërë fotos shkruan;

“Si perfundim”.

Ne ua paraqesim foton e tij, dhe shpresojmë që të mos jetë diçka serioze./Kosovarja/

Blero përfundon në spital

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here