BleroBlero është duke menduar për diçka tjetër në muzikë, realizimin e një kënge të nxehtë me Zajminën.

Bashkëpunimi për të cilin folën që në fillim të verës, por që ende nuk kemi parë asgjë. Kjo për faktin se Zajmina Vasjari dhe Blero kanë menduar që të këndojnë një këngë me të cilën dhe të konkurrojnë në festivalin “Kënga Magjike”.

Ndërkohë që këto muaj të verës janë të ngarkuar për të dy këngëtarët të cilët kanë qenë të angazhuar me koncerte të ndryshme në gjithë bregdetin shqiptar.

Kënga është në rrymën R and B. Nuk dihet se pse kanë vendosur të konkurrojnë së bashku, por ka të ngjarë të ketë qenë dhe një vendim i Bleros i joshur pas fitores së çmimit “Best Male” në festivalin e Muzikës Moderne “Top fest 6”.

38 KOMENTET

 1. bleroo ma mir e ki qe me e rujt per veti Teuten e mos e tradhtoo se nuk gejn ma teut tjeter

 2. o BLEROO mos gaboo me bo naj sen me zajmnin keq hahahha se e ki Teuten si Kukell eshtee bre

 3. ahahahahba walla mere lirisht se edhe zajmina eshte e bukur ahahhaa
  po meri more te dyjat

 4. o blero mos gabo me shku me qat far zajmin se teuten shum e ki te mirrrrr……asht bukuroshe….

 5. oo maa pashh zotiinn see teutaa eshte lookkuumm ma bree se zajmina nuk juu ofrohet kerkuu maa pash zottiii moss e tradhtooo :S:S:S:(

 6. hej blerooooooooo si tja nise qeshtu me zajmine nuk ka me te shku lagre me teute ma mire ruje se me lone teute gabone shume se teuta eshte shume e buke jo pake po shume shume p auauhahuahu edhe urime vajza qeshtu bler

 7. BLERO valla ma te mir se teuten nuk ki mos gabo me tradhtu se s’bon valla se ne gjynah hin valla
  qaoooo BLEROOOOOO

 8. oooo blero as mos te shkon menja me tradhtu TEUTEN se smunesh me gjet ma kurr qisis teute

 9. oo blero am mir mos e tradhto teuten s ajo o yll po edhe ti je yll vallahi mos ta nin qa thoj poppulliii

 10. Oj xemel s’ke nevoj me tradhtu Teuten se ti e di qe ajo t’do shume edhe mos u mashtro mas vajzave tjera se ma e mira asht Teuta per ty jeni qift i mrekullueshem s’je te ditt qe femrat po qmenden pas tejeeeeeee. Mpuch e kih

 11. hey blero eshte ma i mirr edhe kurr nuk ka me tradhetuee teuten ok mos jav nin juve hiqqq se qka bonn bleroo

 12. valla blero bash mir je veq vazhdo keshtu edh pre fejesen me teuten urime te gjithat te mirat ne jet te dishiroj e sa pre klloshar mos ta ndin se ka qef veq me ba fjal palidhje mos ju jep shpresa pre fjal

 13. yll fare iee ama ma mir me zaiminen se llokum osht ajoo teuta phaaa se di qka pelqeve te ajoo bash mir nese ie me zaiminen tduee blerooo

 14. ooo blero llokum ieee ska me ty teuta tybe su kon per ty apet ma mir zaimina qfar trupi ka ajo kuku
  ti iee shum i mir veq nextt se ska me tyyyy kisss

 15. hej blero mos gabo se ma von do te pendohesh po ruaje teuten se ma te mir nuk gjen edhe po te kerkosh gjith jeten tende pastaj se shpejti do te keni nje femi e mos e lejo ate shtrigen zajminen me jav prish jeten mos e humb teuten si ate te paren qe ke qen i fejuar se gabon shum ju dua te dyve shummmmmm

 16. ehehheeh qka po jav nin juve bree se blero nuk asht qasi njeri me tradhtu teuten kakaaa qka po mendoni more se asht breoo aa a po mendoni qe blero asht si besa aaa me tradhtu aa kuku per juvee ……. eii bleroo veq vazhdoo se ma te mir nuk mundesh me gjet se TEUTEN se zajmina auuffff bash rrs…. me falni shprehjee po qeshtu asht po neiise shuuum e fort muzika qe ekeni qit bash se sa per e mir e trupin e mir qe po thoiin ahahaah jo valla ma e mir se teuta joo kurrrr as te thoni i teutes nuk vje zajminaa okii qao kaloni sa ma mir . ju duuaa bleroo dhe teuta urime per juve edhe per vajzen qe kini me pas ju uroj se shuuum shuuum qift i bukur jenii ju dua veq vazhdonii se mat fortit jenii edh juve ju pershendes qe po thoni qe blero me zajmine ahahaahhahaha ncnnc klm kreiitvee kisssss

 17. hahha oo qka jeni ju shiptart veqq nje kang kaq te bukur e kon boo bash ju ju aaa valla shujni se e paska tradhtu blero teuten hahhah oo kuku per juve gat kine me jetu urime blero dhe zajmina per kangen asht shumm e bukur mua me ka pelquu shuum kis klm a

 18. oo shiptart shka jon veq kongen qe e kan boo bashk nami u boo e tana po tradhton teuten hahah qush pom bani me qesh oo blero je ma i mir edhe tii teuta jeni qifft shuuuum i mrekullushum dhe kanga me ka pelqyy shuum me zajminen urime

 19. heyy bleroo je ma i mir i botee valla tduee qaoo veqq vazhdohh edhe teuta eshte shum e bukur bash jeni pershtat qaoo kllmm urime fejessa

 20. pershendetje nga syzeza jeni çift i perkryer ju dua shummmmmmmmm mpuq nga pranvera dhe ajshja

 21. tung blero si je a je mir qa po ban a je mir jeni ma te mirt blero ti me teuten mpuqq te dua shum lero si lavida loca lero hahhhahhaahahah hhahhahaha hheheehheehheh

 22. zajmina ska faj se i ka mbet nje cope pa iu konsumuar,i shkreti blero ska me dal i kenaqur

 23. pershendetje blero se pari po te pyes si je aje mir ,te deshroj fat ne jet hej mos gabo me lidh pun me zaiminen o mos gabo me nda prej teutes se ma femen si teuten ski me qet keerkun tung klm te deshroj qjith te mirat ne ejt sepse e meriton tugn klm maj miri je

 24. valla blero se di se nje femer qa kryn mardhenje seksuale me nje mashkull para se te martohet qka i thuhet bre asaj, a gru menojsh me bo ate a ok din vet qyre mor nja ma tmir se se ftyr i thohet po qfar mashkulli more je ti me u pas kon un ne vend te teutes nuk tkisha marr ty e as ne vend tandin nuk e kisha marr teuten tung .

 25. Hej blero mos gabo me shku me zajminen se gabon se Teuta asht shumm ma e mir e mos e tradhto se hyyy gjynahh se ja ke nis niehr me too a tung njeryy…..

 26. hej o blero merri more dyat se te dyjat jan te mira haha veq teuta ma e mir asht yllllll

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here