Blero paralajmëron diçka të re me AfërditënBlero Muharremi është duke realizuar një bashkëpunim me Afërdita Dreshajn.Nuk dihet nëse do të jetë një duet i tij me modelen dhe këngëtaren, apo është duke punuar ndonjë këngë enkas për të, megjithatë ai ka paralajmëruar se diçka e re po vjen.

“Me Afërdita Dreshajn, takim pune… Po vjen diçka e re. Elephant”, ka shkruar Blero në Instagram.

Këngëtari ka postuar edhe një fotografi të përbashkët me Afërditën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here