Blero në profesionin e ‘make up’ artistit Blero ka pranuar që të ndërrojë profesionin e tij – dhe të sfidohet me një profeison krejt jashtë natyrës për të cilën njihet.

Në emisionin “Ora e Mbrmjes” në Klan Kosova, ishte këngëtari që pranoi të ndërronte profesion.

Ai provoi që të bëhet një ‘make up’ artist, një eksperiencë që nuk i ka shkuar edhe aq mirë.Ndryshe Blero gjatë kësaj interviste shtoi se klientë të tij nuk do të ishin njerëz të fushës së shoubizit, sepse sipas tij ata kanë shumë kërkesa, transmeton Telegrafi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here