Blero Muharremi “In The Relationship” me AfronënKa disa ditë që këngëtari, Blero Muharremi ka pranuar publikisht lidhjen me modelen Afrona Dika.

Por mbrëmë ai ka zyrtarizuar këtë lidhje, duke e kthyer statusin e tij në Facebook nga ‘Beqar’ në një lidhje me Afrona Dika.

Urimet ishin të shumta nga miqtë dhe fansat e tyre në rrjetet sociale.

Bleron dhe Afronën i kemi parë shpeshë mes fotove duke i shprehur dashurinë njëri tjetrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here