Blero me urim emocionues për TarënVajza e lindur nga lidhja e dikurshme mes Bleros dhe Teutës, Tara sot ka filluar klasën e parë në shkollë.

Babai i saj, Blero e ka uruar atë për këtë ditë të veçantë duke shprehur bindjen se Tara do ta bëj atë krenar me sukseset e saj.

“Bia ime. Ti sot fillon shkollen, klasen e par. Sot per ty fillon nje epoke e re ne jeten tende, ne fakt do te jet pjes shume e bukur per ty ❤️. Jam i sigurt qe do te me besh krenar, spse je bia ma e mir qe nje babë mund ta ketë. Une frrymoj dhe jetoj per ty! Te uroj shume suksese shpirti i babit” shkruan Blero.

Blero me urim emocionues për Tarën

Shpresojmë që Tara shpejt do të kap me sukses mësimet në shkollë dhe ti tregoi në të ardhmen babit se fjala “bia” shkruhet gabimisht nga ai dhe se me të drejt duhej të ishte “bija”!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here